5 עצות שיווק קלות לחנות המסחר האלקטרוני שלך

אם יש לך חנות מסחר אלקטרוני, בין אם אתה מוכר מוצרים פיזיים או מוצרים דיגיטליים, להלן 5 דרכים פשוטות לשווק את המוצרים שלך.

1. בנה רשימת מיילים

כדי לבנות את הרשימה שלך, תוכל להציע הנחות קופונים אם הם נרשמים, להרשם לכל מי שקונה ממך, ואולי למסור למנויים שלך מוצר דיגיטלי בחינם המתייחס אליהם ופותר להם בעיה. קל ליצור רשימת בדיקות PDF בחינם או משהו שקשור לסוגי המוצרים שאתה מוכר.

2. התחל קבוצת משתמשים ספציפית לנישה

טיפ נהדר נוסף לשיווק חנות המסחר האלקטרוני שלך באינטרנט הוא להקים קבוצות ופורומים באמצעות מדיה חברתית (כמו קבוצות פייסבוק, למשל) ליצירת קבוצות ספציפיות למשתמש. אז אם אתה מוכר צעצועי חתולים, ייתכן שתרצה להקים קבוצה של חובבי חתולים שבה תוכל לקיים אינטראקציה עם חובבי חתולים ולאחר מכן גם לתת להם דיבים ראשונים בכל מכירה או מוצרים חדשים.

3. הפעל פרסומות בפייסבוק

במקום להפעיל מודעת פייסבוק לכל האתר שלך, הפעל פרסומות עבור מוצרים או שירותים נבחרים בנפרד. אם אתה תופס פיקסל בפייסבוק, תוכל להתקין אותו באתר שלך על ידי ביצוע ההנחיות שניתנו על ידי פייסבוק, או על ידי שכירת מישהו שיודע כיצד לעשות זאת, כגון מעצב האינטרנט שלך או עוזר וירטואלי. לאחר מכן הפיקסל ימקד רק לאנשים שכבר ביקרו באתר שלך עם הפרסומת שאתה מפעיל.

4. פרסם תוכן אינפורמטיבי לעתים קרובות

אפילו לאתר מסחר אלקטרוני יכול להיות בלוג המאפשר לך לפרסם תוכן אינפורמטיבי המעסיק, מחנך ומודיע לקהל שלך על המוצרים שלך, כמו גם כיצד להשתמש בהם. אתה יכול לפרסם מחקרי מקרה, תוכן שנוצר על ידי משתמשים המציג משתמשים במוצר שלך שמשתמשים בו בפעולה, דוגמאות לשימוש במוצר שלך, טיפים לשימוש במוצר שלך ועוד הרבה יותר.

ככל שהתוכן שימושי, יקר ואינפורמטיבי יותר, כך ייטב. אם זה מעניין ומרתק, זה אפילו טוב יותר כי אנשים ישתפו את זה. זה גם נותן לך מה לקדם ברשתות החברתיות.

5. תחשוב על SEO שלך

תיאורי מוצרים, כותרות מוצרים וכיצד אתה שם את התמונות של המוצרים שלך חשובים מאוד לבריאות אופטימיזציה של מנועי החיפוש שלך. אל תתעלם מכל זה, תחשוב שזה לא משנה רק בגלל שהלקוחות שלך לא יכולים לראות את זה. מנועי החיפוש רואים את זה והם משתמשים בו כדי להעביר את התוכן שלך לקהל שלך, אז אל תחסוך בהיבטים החשובים האלה של SEO.Source by Jon Allo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *