6 יתרונות עיקריים של שירותי פיתוח מסחר אלקטרוני מותאם אישית

האם העסק שלכם עשוי טוב?

האם אתה מחפש דרכים להרחיב את המכירות ולהגיע?

אז מסחר אלקטרוני הוא הפתרון הטוב ביותר לכל הבעיות העסקיות המסורתיות שלך.

למעשה, עם כל דבר דיגיטלי, הפך להיות חיוני לחנות מסחר אלקטרוני. לכן עדיף להבין את שירותי הפיתוח של מסחר אלקטרוני מותאם אישית, וכיצד הוא יקדם את העסק שלך. אם אתה מודאג לגבי אבטחה או שאינך בטוח לגבי פיתוח המסחר האלקטרוני, מאמר זה הוא בשבילך. זה יעזור לך להבין את היתרונות של פתרון מסחר אלקטרוני.

פיתוח מסחר אלקטרוני בקליפת אגוזים:

אתר eCommerce מאפשר למכור את המוצרים והשירותים שלך באינטרנט. משתמשים יכולים לגלוש בקלות במוצרים שלך ולקנות אותם באינטרנט. שערי תשלום מרובים משולבים כדי לספק אפשרויות תשלום מיידי. כל אלה ללא נוכחות פיזית או היכרות. להלן מספר עובדות להוכחת היתרון התחרותי של פיתוח מסחר אלקטרוני:

  • כ -67% מאלפי המילניום בארה"ב מעדיפים רכישה מקוונת.

  • המסחר האלקטרוני גדל ב -300% בשנים האחרונות

  • ההכנסות שיצרה eCommerce בארה"ב בשנה שעברה היו כ. 600-700 מיליארד דולר

  • מכירות B2B העולמיות צפויות להגיע עד ל -6.6 טריליון דולר עד 2021

  • מכירות המסחר האלקטרוני צפויות להגיע ל -4.48 טריליון דולר עד 2021

  • עד 2040, כ. 95% מהקניות יתאפשרו על ידי מסחר אלקטרוני

כעת, בואו נחקור את היתרונות העיקריים של כניסה לאינטרנט

1. נוכחות גלובלית

בניגוד לאותן חנויות לבנים ומרגמות המחוברות למיקום אחד, חנות המסחר האלקטרוני שלך חורגת בהרבה ממגבלות גיאוגרפיות. אתה יכול למכור את המוצרים או השירותים שלך לכל אחד ברחבי העולם. שקול את אמזון, חנות מסחר אלקטרוני המאפשרת לאנשים באוסטרליה וגם בקנדה לקנות את התבלינים מסוחרים הודים. אמזון היא אמנם שוק, אך תוכל לרכוש חנות עם המוצרים והשירותים שלך בלבד ולמכור בהתאם ליכולות המשלוח שלך.

2. חווית לקוח משופרת

החלק הטוב ביותר בפיתוח מסחר אלקטרוני הוא חווית הלקוח. אתה יכול לספק להם את כל התמיכה והפרטים מבלי שתצטרך לקיים אינטראקציה אישית. מצד שני, לקוחות יכולים פשוט לקנות/להזמין את המוצר או השירות בנוחות ביתם.

3. מידע מפורט

האם אתה זוכר שהסברת לכל לקוח על המוצר, פרטיו, מחירו, תוקפו או תכונות אחרות?

המשימה המפחידה!

בעזרת פיתוח אתרים של eCommerce, תוכל לספק ללקוחות שלך את כל המידע הדרוש אודות המוצרים באמצעות דף פרטי המוצר. עם פרטים על מוצרים, המפרט שלהם, תמונות, תכונות, לקוחות יכולים לבחור את המוצר/השירות המתאים ביותר. ולא תצטרך להתנהג כמו מקליט שממשיך לחזור על אותם פרטים.

4. אין מגבלות זמן

אתה יכול למכור את המוצרים שלך 24*7. עם חנויות מסחר אלקטרוני, אין כמו לפתוח או לסגור חנות. אתה יכול לנהל את העסק שלך באמצעות הטלפונים הניידים או המחשבים הניידים שלך אפילו בזמן מנוחה על חוף הים או בחופשה באי בודד.

וללקוחות, הם יכולים לחפש את המוצר מתי שהם רוצים – @ 3:00 או 15:00. לא משנה!

אתה לא צריך להגיע אליהם פיזית וזה מדהים.

5. ניהול מלאי

ניהול הזמנות, מניות, מלאי ונתוני לקוחות הופך להיות קל יותר פיתוח מסחר אלקטרוני. אתה יכול להיפטר מאותם חיובים ידניים וקבצים בכמויות גדולות. התראות והתראות מיידיות עם תמיכה במסד נתונים backend יכולות לעזור לך לעקוב ולשמור כל פרט באינטרנט, שניתן לגשת אליו מכל מקום ובכל זמן.

6. חיסכון בעלויות

הוצאה על השכרת מקום ותחזוקתו עם צוות עולה יותר מדי. ואילו מנוי חודשי או שנתי, או בחירה בשירותי פיתוח מסחר אלקטרוני יעלו הרבה פחות מאשר אבן.

סיכום:

במילים פשוטות, זה פחות מסוכן ויעיל ללכת לפיתוח אתרים של מסחר אלקטרוני בין אם יש לך חנות לבנים או מרגמה או לא. אבל תכנון מושכל ובחירת חברת הפיתוח של מסחר אלקטרוני נכון היא חובה. אחרי הכל, יש לו הרבה פוטנציאל והחזר ROI לטווח הארוך.Source by Maulik D Shah

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *