7 אסטרטגיות ליצירת פגישות וירטואליות מוצלחות

כיצד ליצור פגישה וירטואלית מוצלחת.

יצירת פגישה וירטואלית מוצלחת היא אומנות, ויש לנצל אלמנטים רבים ושונים כדי לייעל את החוויה וליצור מעורבות עבור העובדים. לאחר שהעברתי מצגות וירטואליות בהצלחה מאז 2006, זיהיתי 7 אסטרטגיות ליצירת פגישות וירטואליות מוצלחות.

7 אסטרטגיות ליצירת פגישות וירטואליות מוצלחות

  1. צור מתאר מפורט, עשה שיעורי בית.

ארגון הוא אבן היסוד ליצירת פגישה וירטואלית מוצלחת. על ידי יצירת מתווה מפורט הכולל תרגילים, סקרים ושאלות ותשובות מתוכננות מראש, תוכל לשמור על מעורבות המשתתפים בנושא.

חיוני לקבל קו מנחה כדי להבטיח שכל התוכן החיוני מכוסה. כמו כן, חשוב לעצב חומר נלווה לעובדים כדי לתמוך בהדרכה הוירטואלית זמן רב לאחר סיום הפגישה.

  1. הבן את המטרות והתוצאות האובייקטיביות של הפגישה.

כאשר מתכננים את הפגישה הוירטואלית שלך, חשוב שתהיה לך הבנה ברורה מה המטרות והיעדים העיקריים עבור המשתתפים. כאשר אתה יוצר את תכנון הפגישה שלך עם צוות ההנהלה, תבין טוב יותר מה צריך להשיג.

זה ישאיר אותך ממוקד בחומר כל אינטראקטיביות ומעורבות הדרושים כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן!

אם הצוות שלך צריך ללמוד מערכי מיומנויות ספציפיות במהלך הפגישה הוירטואלית, תוכל לשלב תרגילים, נושאי דיון ודוגמאות מהעולם האמיתי שיכולים לעזור להם לפתח את המיומנויות הללו.

  1. הקפידו למסור פרטים על הפגישה/ההדרכה זמן רב מראש.

אחד אמר ש"מזל הוא כאשר הכנה פוגשת הזדמנות". אם אתה רוצה את ההשתתפות המלאה והמעורבות של הצוות שלך לפגישה הוירטואלית, עליך להתכונן. הקפד לתקשר כל הזמן את פרטי הפגישה ואת היתרונות של המשתתפים להופעה.

מכיוון שרבים מאיתנו פועלים מרחוק בשליחת תזכורות, הודעות דוא"ל הכוללות את הפרטים בניוזלטר ובלוח ההודעות של החברה שלך יסייעו להבטיח השתתפות מלאה.

  1. הפוך את הגישה אליו קלה.

הפגישה הוירטואלית שלך צריכה להיות קלה לגישה, אפילו עבור חברי צוות שאינם מתמצאים בטכנולוגיה. הגישה והניווט צריכים להיות פשוטים ופשוטים, וכולם צריכים לדעת איך להיכנס למערכת כדי להשתתף באירוע החי או הוובינר.

חלופה נוספת היא להקליט את האירוע הוירטואלי ולהעלותו לאתר החברה לעיון עתידי או למי שפספס את האירוע החי. בנוסף, חברות מסוימות עשויות להעדיף גרסה מוקלטת כדי להבטיח שאין תקלות טכנולוגיות לפגישה החיה שלהן.

  1. כלול סקרים, שאלות ותשובות ואינטראקטיביות כדי לעודד מעורבות

יצירת פגישה או אירוע וירטואלי תמיד משופרת כאשר כלולים סקרים, הזדמנויות שאלות ותשובות ואינטראקטיביות של המשתתפים. פעמים רבות, שימוש בחדרי בריחה ואינטראקטיביות מתוכננת מראש מונעים שימור ומבטיחים חוויה ותוצאות חיוביות למשתתפים.

  1. לעודד ולקדם שיתוף פעולה קבוצתי ברשתות החברתיות.

פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק ולינקדאין יכולות להיות כלים חשובים בתמיכה בשיתוף פעולה ובדיון לפני, במהלך ואחרי האירוע.

שאלות משעשעות מאנשים שנמצאים בפלטפורמה או צופים בשידור החי משפרת את הפגישה ומעודדת ומניעה את המשתתפים לשתף פעולה זמן רב לאחר סיום האירוע.

  1. הימנע מעודף מידע.

כאשר מעבירים פגישה וירטואלית, קל לרצות לארוז 25 פאונד של מידע בתיק של 5 פאונד. זו טעות! השתדלו לשמור את המפגשים קצרים ככל האפשר ולכלול רק את המידע הדרוש. חשוב שעדיין יהיה כיף לשמור על מעורבות המשתתפים תוך כדי שמירה על הנושא. אני מאמין שאם תעקבו אחר שבע האסטרטגיות הללו ליצירת פגישות וירטואליות מוצלחות, תגלו שהמשתתפים שלכם יותר מעורבים, בעלי מוטיבציה ופרודוקטיביות, גם אם הם פועלים מרחוק.

מאז 2006, ד"ר ריק העביר בהצלחה תוכניות וירטואליות עבור לקוחותיו בארה"ב, דרום אמריקה, אסיה ואירופה. ה חוויה וירטואלית מוכוונת פתרונות™ הוא תהליך ייחודי ועוצמתי שנועד לספק תוצאות פנומנליות, הצוות שלך יהיה ממוקד מאוד, רענן ותמריץ מחדש כדי לשרת את הלקוחות שלך.Source by Dr. Rick Goodman

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.