7 מגמות מסחר אלקטרוני שייתכן שתפספסו

יותר ממחצית מאוכלוסיית העולם כיום אוהבים לקנות באינטרנט על ידי ישיבה על המיטה הנעימה או הכורסה שלהם. הפריחה של מסחר אלקטרוני הביאה בבירור כמה שינויים אדירים במגזר הקמעונאי ובהתנהגות הקנייה של הצרכנים. עבורך, כמו גם לכל שאר המפעלים הקמעונאיים, אין זו עוד בחירה להיות לך חנות ראווה מקוונת. במקום זאת, חובה להישאר במשחק. עם זאת, למי שכבר מחזיק בחנות תוססת, זה לא קל בכלל. יש הרבה קמעונאים דומים שנכנסים למקום כל יום. לכן, מה שחשוב לשחקנים הקיימים בשוק הוא לעדכן אותם עם הטרנדים האחרונים שמשתחררים על ידי התפתחות המסחר האלקטרוני מדי שנה.

אם יש לך תפקיד מוביל בשוק הקמעונאות המקוון, אל תפספס את המגמות הבאות שמגזר המסחר האלקטרוני דוחף החוצה כרגע.

שימוש מוגבר בנייד

"העתיד של מסחר אלקטרוני יישלט על ידי מוביילים" חשפו מחקרים. עם חלק נכבד מהצרכנים שנכנסים כעת למסכי הטלפון שלהם כדי לבצע הזמנות במקום להיכנס לאתר דרך שולחנות העבודה שלהם. יתר על כן, עם ההכרזה של גוגל על ​​אלגוריתם הדירוג כי היא תסתמך על ההיענות לנייד של אתר, הייתה אפילו דחיפה גדולה יותר ברכישות הסלולר באמצעות אפליקציה שהיא השכפול המדויק של האתר.

רכישות הקול עולות בעלייה

בעוד שהסמארטפונים משתלבים לאחרונה עם עוזרי קול, למסחר האלקטרוני יש מרחב רב למנף זאת להציע חוויות קניה מותאמות אישית יותר. עוזרי הקול עוזרים למשתמשים לבצע משימות שונות בטלפון באמצעות דיבורו. אז גם אפליקציית מסחר אלקטרוני יכולה לפרוס אותה כך שקונים יכולים לחפש מוצרים רק על ידי הבעת רצונם.

אפשרויות הגשמה ותשלום משופרות יותר

מלבד אפשרויות משלוח גמישות, כמו משלוח חינם במרחק מסוים או מעל סכום הזמנה מסוים, בעלי מסחר אלקטרוני מציעים הגשמה משתלמת יותר כדי לנצח את התחרות. הם מגיעים עם אפשרויות משלוח פרימיום כמו משלוח באותו היום, משלוח מהיר., איסוף הזמנות מהחנויות וכן הלאה. בצד התשלומים התפתחו אפשרויות חדשות כמו רכישה עכשיו-שלם מאוחר יותר, ארנק אלקטרוני, תשלום סלולרי וכו '. לכן, בנימה ברורה, עליך לשקול אותן גם להבטחת מיקומך בשוק.

צ'אט בוטים יחד עם תכונת Messenger

צ'אט בוטים שעוזרים באינטראקציה מותאמת אישית באמצעות המסנג'ר יעלו בפלח מסחר אלקטרוני. קמעונאים משתמשים בהם כדי לשלוח תוכן שיווקי מותאם אישית, להמליץ ​​על רכישת מוצרים ולהודיע ​​על מבצעים או הצעות קופונים. יתר על כן, באמצעות Chatbots, קמעונאים יכולים לשים לב לבקשות שירות או שאילתות של לקוחות בכל עת ולפתור אותם באופן מיידי. עם הרלוונטיות הגוברת של ההתאמה האישית במסחר האלקטרוני, מגמת Chatbots בטוח תגדל יותר.

נוֹכְחוּת בְּכָל מָקוֹם

בשנת 2018 שבה הנוכחות הניידת האפילה על כל שאר העולם. מאות מגוון מכשירים ניידים עם פלטפורמות מערכת הפעלה שונות משמשים אנשים לחיפוש דברים באינטרנט. לכן, לא יהיה יותר פורה לעסקי המסחר האלקטרוני להתמקד רק במכשירים מסוימים. הם חייבים למקד לכולם, החל מסמארטפונים ועד מכשירי אייפון, טאבלטים ועד מחשבים ניידים ושולחנות עבודה.

שילובי וידאו יחד עם AR

ענקיות מסחר אלקטרוני פופולריות כבר דחפו את המגמה הזו. הם משתמשים בסרטונים כדי להציג מוצרים או להדגים את השימושים שלהם. חוץ מזה, חלקם משתעשעים גם עם הרעיון של מציאות רבודה שבה משתמשים יכולים לנסות מוצר כמעט על מסכים.

סיפור סיפור שובהק את הצופים יותר

ובכן, בשיווק במסחר אלקטרוני, סיפור טוב בימינו טוב כדי לפתות מבקרים לקנות כי זה קושר ישירות את אורח חייהם למותג. זה צובט את רגשות הקונים. סטטיסטיקות שונות, עצות צריכה או הרגלים יעזרו לחולל שינוי בתפיסה של אנשים.

זה היה הכל בינתיים! הקמעונאים הרואים עצמם כשחקנים חזקים יותר בשוק, צריכים לתפוס במהירות אחת או כמה ממגמות אלה במהירות האפשרית לפני שהזמן אוזל.Source by Rob Stephen

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.