7 עצות SEO לאתר מסחר אלקטרוני

בין אם אנחנו מדברים על קניות מהבית הספר הישן או על גל המסחר האלקטרוני החדש בעיר, הדרך היחידה שבה לקוחות יכולים להגיע למקום העסקים היא אם הם יכולים לאתר את החנות בקלות.

האינטרנט משגשג בחיפוש. מיליוני מחרוזות חיפוש עושות את דרכן למערכת האקולוגית של האינטרנט בכל יום. אין טעם לבזבז כסף על אתר מפואר ולהצטייד במוצרים הטובים ביותר במחירים מדהימים אם האתר שלך לא מופיע בעמוד הראשון בגוגל.

שם נכנסים לתמונה מאמצי SEO. יש סיכוי גבוה יותר שאנשים ימצאו אותך אם יש לך דירוג חיפוש גבוה יותר. וככל שיותר תנועה, ההסתברות לביצוע מכירה גבוהה יותר.

כשזה מגיע לקידום אתרים לחנות מקוונת, אסטרטגיית "גודל אחד מתאים לכולם" לא עובדת. אתרי קניות באינטרנט צריכים להעריך בקפידה את הצרכים של העסק שלהם ולתכנן בהתאם. הנה כמה טיפים שיעזרו בקבלת ההחלטה הכל כך חשובה הזו.

מילות המפתח היעילות

השקיעו קצת זמן וכסף כדי לזהות את מילות המפתח המתאימות ביותר לחנות המקוונת שלכם. משתמשים נוטים להיות מאוד ספציפיים בזמן חיפוש מילות מפתח. ודא שמילות המפתח המשמשות ב-SEO של אתר הקניות המקוון שלך אינן כלליות מדי. אחרת, מבקרים פשוט לא יוכלו למצוא אותך.

אין תוכן כפול

היו מקוריים ככל האפשר בתגיות תיאור המוצר שלכם. זה כנראה הצעד החשוב ביותר בקידום אתרים במסחר אלקטרוני. מכיוון שכפול תוכן בחנויות eCommerce היא בלתי נמנעת עם תיאורי מוצרים ורשימות, מומלץ לחפש דרכים להפחית את היתירות.

אל תעתיק-הדבק את תיאור המוצר של היצרן, הקדישו קצת זמן לבנות משלכם. זה אולי גורם לך לכאב ראש קל, אבל זה יחסוך לך מיגרנה מאוחר יותר. ודא שכל תיאור מוצר הוא ייחודי וידידותי למנועי חיפוש.

לשלם עבור כל קליק

תשלום לפי קליק הוא הכלי ההכרחי בקידום אתרים של חנויות מקוונות. עם זאת, רצוי לא להסתמך עליו לחלוטין כדי ליצור נראות. עלויות ה-PPC ממשיכות לעלות עם כל חיפוש וברגע שאתה מפסיק לשלם עבור מיקום, הנוכחות המקוונת שלך נעלמת. חלק מהלקוחות אינם סומכים על קישורים ממומנים, באנרים ומודעות אחרות. לכן, קידום אתרים אורגני חיוני יחד עם PPC עבור אתר קניות מקוון כדי לשפר את הנראות.

חזקו את אסטרטגיית התוכן שלכם

המשיכו להוסיף באופן קבוע תוכן ייחודי ואיכותי פורטל מסחר אלקטרוני. זה יעזור בדירוג מנוע החיפוש שלך, וערך מוסף למשתמשים. שקול ליצור בלוג ולהוסיף תוכן רלוונטי הקשור למוצרים ולשירותים באתר שלך.

בצע אופטימיזציה של תמונות

השתמש בתגי ALT באופן נרחב באתר שלך. פונקציית חיפוש התמונות צברה פופולריות רבה ואנשים משתמשים בה כדי למצוא מוצרים. אסטרטגיית SEO של מסחר אלקטרוני שלך צריכה לשלב מילות מפתח קשורות עבור תגי ALT של כל תמונה באתר. אל תמלא מילות מפתח; ודא שכל מילת מפתח שבה נעשה שימוש רלוונטית ישירות.

מטא תיאורים עבור דפי אינטרנט

עבור קידום אתרים במסחר אלקטרוני באתר, השתמש במטא תיאורים שונים עבור כל עמוד. תיאורי מטא נכתבים עבור בני אדם במטרה לעזור להביא מבקרים לחנות המקוונת שלך ברגע שהיא מופיעה במנועי החיפוש.

זכור לבצע אופטימיזציה של טקסט עוגן

השתמש במילות מפתח עבור קישורים פנימיים באתר שלך. זה יעזור לשפר את הנראות שלך במנועי החיפוש. שקול לעשות את אותו הדבר עבור תיאורי מוצרים על ידי קישורם למוצרים דומים אחרים באתר שלך.Source by Pinakin Darji

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.