8 טיפים ושיטות עבודה לעיצוב אתרי מסחר אלקטרוני שיעזרו לך למכור יותר

יותר ויותר עסקים עוברים לכיוון העולם הדיגיטלי מדי יום. גם המוכר וגם הצרכן מחוברים כעת. עם הביקוש הגובר לפיתוח אתרי מסחר אלקטרוני, יש כמה דברים שאתה חייב לזכור לפני שמתחילים!

1. היענות

אנשים רוצים נוחות, הם לא יבזבזו זמן בהבנת מצב מורכב כאשר יש ממש אלפי פתרונות קלים זמינים באינטרנט. הדבר העיקרי שיש לזכור בעת פיתוח אתר המסחר האלקטרוני שלך הוא להפוך אותו לרספונסיבי. אנשים נמצאים בטלפון שלהם תמיד, חשוב לעשות את האתר שלך בצורה נוחה להם לפעול על מסך נייד.

2. ניקיון וקל

האתר שלך צריך להיות מושך את העין ואסתטי כדי לתפוס את קהל היעד שלך אבל אל תהפוך אותו למורכב מדי למען היופי. אם זה מורכב מדי, המשתמש עלול להתעצבן ולעזוב את האתר שלך עוד לפני שיראה את המוצר שלך. האתר שלך צריך להיות יפה אך קל לניווט ולתפעול.

כדי להקל, המבקר שלך אמור להיות מסוגל לקבל מושג ברור ותמציתי על העסק והמוצר שלך ברגע שהוא מבקר בדף שלך. המוצרים שלך צריכים להיות קלים למצוא. הימנע מז'רגון ומילים מורכבות.

3. קריאה לפעולה

כפתורי הקריאה לפעולה שלך צריכים להיות קלים לשימוש ולמצוא, כך שהאורח שלך לא ירגיש שהוא בזבז את זמנם בחיפוש אחר מוצרים שהם אפילו לא יכולים לקנות. הימנע מפרסומות מיותרות וכפתורי קריאה שווא לפעולה. עזור למבקרים שלך להמשיך באמצעות אפשרות צ'אט חי או מקום מוגדר להגשת השאילתה שלהם.

4. תמונות חזותיות

כמו שנאמר "תמונה שווה אלף מילים". עכשיו, זה משהו שתצטרכו לעקוב אחריו באדיקות. השתמש בתמונות HD ובתמונות ברורות של המוצרים שלך, המבקר צריך לדעת על מה הוא מוציא את כספו. השתמש בטכניקות שונות כגון תצוגה של 360 מעלות כדי להפוך אותה לאטרקטיבית וברורה יותר. אם אפשר, השתמש בסרטוני מוצר כדי לשפר את סיכויי המכירה שלך.

5. מידע על המוצר

זו הנקודה החשובה ביותר שמתחילים מתעלמים ממנה בדרך כלל. אף אחד לא הולך להוציא את הכסף שלו על משהו שאין לו מושג לגביו. נסה לענות על כל השאלות הדרושות, לספק תיאור ברור כולל חומר המוצר, איכות וכל שאר הגורמים שיכולים להשפיע על החלטת הרכישה. פרסם את המוצר שלך אבל אל תלך שולל. אתה יכול גם לספק בלוגים או סרטונים רלוונטיים עבור המוצר. הוסף "דברים שאולי תאהב" או "מוצרים דומים" כדי להראות שיש לך מגוון רחב להציע ולשרת את רצונות הצרכנים.

6. דירוגים וסקירות

נדיר מאוד שלקוח נכנס לאתר ורוכש משהו בצורה עיוורת ללא מחקר מתאים. כדי להגדיל את סיכויי המכירות שלך ולהקל על חוויית המבקרים שלך, כלול מדור דירוג וביקורות. זה נותן למבקרים שלך ביטחון וביטחון שחסר להם בדרך אחרת בזמן שהם מבקרים באתר חדש. זה הופך למקור אמין עבור הלקוחות שלך ומגדיל באופן דרסטי את סיכויי המכירות שלך.

7. צ'ק אאוט יעיל ומהיר

לקוחות ממש שונאים ללחוץ על סדרת דפים בזמן ביצוע צ'ק-אאוט. אם זה ארוך ומורכב שלא לצורך, יש 99 אחוז סיכוי שהלקוח ישנה את דעתו באמצע הדרך. הוסף אפשרויות קלות לכניסה או יציאה כאורח, הוסף אפשרויות תשלום קלות ואפשרויות יציאה.

8. התאמה אישית

אלפי ספקים מוכרים את אותם מוצרים כמוך. עכשיו זה תלוי בך לתת ללקוחות את אותו גורם מפתח אחד שיגרום להם לבחור בך. התאמה אישית של האתר שלך והענקת לו מראה ייחודי. תן למבקרים שלך חוויה מותאמת אישית, הוסף את התכונות המותאמות אישית שלך, גרם להם להרגיש מיוחדים. אצור רשימה ופריטי העדפה מותאמים אישית בהתאם לפעולות הקודמות שלהם, למשל "הלקוח גם קנה את זה" או משהו בסגנון.

לסיכום, כולם מחוברים אבל לא כולם מצליחים. יש מאגר של אנשים שמנסים לגרום לזה לצאת מוצלח אבל רק קומץ יכול לעשות זאת. הקפד לזכור את הנקודות הללו בעת יצירת האתר שלך כדי להבטיח הצלחה מרבית.Source by Rahul Ranjan Singh

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.