Shopify – ברכה לתעשיית המסחר האלקטרוני

SHOPIFY, חברת מסחר אלקטרוני מבוססת קנדה, שהמטה שלה ממוקם באוטווה, אונטריו, מפורסמת ברחבי העולם בזכות הקמת פלטפורמת המסחר האלקטרוני הקניינית שלה עבור חנויות מקוונות, אתרי מסחר אלקטרוני ומערכות נקודות מכירה קמעונאיות.

עם השקת Shopify לשוק בשנת 2004 ושילוב תכונות מתקדמות בפלטפורמה זו עד היום, חלפו הימים של צורך לדאוג מכל הבעיות והעבודות המטרידות את הראש שמגיעות עם הקמת אתר ישר מאפס, גם זה רק כדי לנהל חנות מקוונת משלנו.

Shopify ללא ספק היא אחת האפשרויות הפופולריות ביותר בקרב הלקוחות להקמת החנות המקוונת שלהם. הוא מציע טונות של הרחבות יקרות ערך, והאס שלו בשרוול – הפשטות של אינטראקציה.

למה SHOPIFY מפורסמת בעולם:

ללא ספק, Shopify מפורסמת ברחבי העולם, אבל הבה נסתכל על הנקודות שמוכיחות שהמילים הללו תקפות:

Shopify היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המתארחת במלואה:

אם כבר מדברים על התכונות של Shopify, הראשון יוצא, Shopify משמשת כפלטפורמת מסחר אלקטרוני מתארחת במלואה. המשמעות היא שאין לנו עוד צורך בשיטת שילוב תשלום נפרדת, ניהול תוכן אתר ואירוח אתרים. כל אלה מגיעים באותה חבילה וכל מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לספק ללקוחותינו מוצרים ושירותים.

תמיכת לקוחות מעולה:

נקודה זו משמשת כאחת התכונה הטובה ביותר של Shopify! תמיכת הלקוחות הנהדרת של Shopify לא פותרת באופן דרמטי את הבעיות שיכולות להתעורר כאשר צריך ללמוד מערכת חדשה, אלא גם מפחיתה את הלחץ של הלקוחות.

זה ייחודי מכיוון שהוא מציע צ'אט, דואר אלקטרוני יחד עם תמיכה טלפונית 24/7 המאפשרת לנו לדבר עם מישהו ממש ברגע הצורך שלנו, במקום להשאיר אותנו למשוך את השיער שלך בתסכול!

פונקציונליות:

הפונקציונליות של ה-Shopify כל כך מתקדמת שהיא מספקת לנו פלטפורמה בסגנון אפליקציה/פלאגין המאפשרת לנו להוריד, להתקין ולהתאים את האתר באופן מלא ומספקת ערובה להגברת המכירות והמינוף במדיה החברתית.

לא רק זה אלא; Shopify גם מספקת לנו תכונות כמו הנהלת חשבונות, ניהול מלאי יחד עם דיווח עסקי. אנו אפילו יכולים להוסיף שילובי משיב אוטומטי של דוא"ל שיכולים לעזור לנו לבצע אוטומציה ולנהל את העסק שלנו בטייס אוטומטי!

יכולות שיווק:

Shopify מספקת לנו יכולות שיווק אולטימטיביות כמו ניתוח נתונים מפורט ויכולות שיווק. זה בעצם כולל בלוג מובנה עבורנו לכתוב פוסטים בבלוג וליצור תוכן לשיווק המוצרים שלך. מכיוון שבלוגים יכולים להיות אחת הדרכים המהירות ביותר להגביר את הנראות המקוונת שלנו ולהגביר את דירוג קידום האתרים שלנו, מה שעוזר לנו להביא לקוחות לאתר שלנו.

Shopify גם מאפשרת לנו ליצור דפי נחיתה מהירים ופשוטים של אתרים שיכולים למשוך ישירות את הלקוחות לעסק שלנו. זה פשוט את הדברים על ידי שימוש בכלים כמו Google AdWords ופרסום Fb ומאפשר ללקוחות לבצע רכישות בקלות.

תכונות שיווקיות אפקטיביות אחרות כוללות את תכונת שחזור עגלה נטושה שבה נוכל לגרום ל-Shopify לשלוח מייל ממוקד למשתמשי האתר אשר מכל סיבה שהיא נטשו את העגלה שלהם גם לאחר כמעט השלמת רכישה.

מדוע לבחור ב-SHOPIFY להגדרות של חנויות מסחר אלקטרוני?

ברוב הפלטפורמות, כשאנחנו רוצים לפתח אתר מסחר אלקטרוני, אנחנו הולכים להשקיע ימים רבים כדי לפתח את האתר בהתאם לציפיות שלנו, אבל Shopify מראה את הנקודות של להבין איך לנצל את הזמן ביעילות עם התכונות המתקדמות שלו. עם Shopify, הכל די אינטואיטיבי ואטרקטיבי.

Shopify היא פלטפורמה אמינה להפליא. פלטפורמה זו, למשל, מביאה, אפילו יותר, אפשרויות ותכונות שפעולות השיווק שלנו יתנהלו כמו שצריך, אך בצורה יעילה בהרבה.

הנקודה העיקרית שבגללה Shopify זוכה בכל תשומת הלב בפיתוח אתר מסחר אלקטרוני היא; Shopify מאפשרת לנו לקבל שליטה מלאה על המראה וההגדרה של החנות שלנו ושופיפיי באמת נהדרת מכיוון שהיא אחד מפתרונות האתר הזולים ביותר, המשולבים במלואם ומתארחים במלואם.

בעיקרון, SHOPIFY מאפשר לנו להתמקד במה שחשוב בניהול העסק שלנו! עכשיו אם אתה מתקשה להבין מהו אירוח אתרים או אפילו איך אתרים עובדים; או אם אתה מודאג וחושב על פיתוח אתר המסחר האלקטרוני שלך, אתה מוזמן לחברת הפיתוח Shopify.

סיכום:

2018 היא שנת העשייה. זו השנה לתת התחלה מצוינת למחשבות שלך על פיתוח אתר מסחר אלקטרוני מושלם ולהמיר את המחשבות, הרעיונות והחלומות שלך למציאות.

לכן, על מנת להפוך מחשבות למציאות, אתה יכול ליצור קשר עם חברת פיתוח מסחר אלקטרוני ולדעת את התכונות הנוספות ולדעת על התובנות שלה לגבי תחזוקת אתר מסחר אלקטרוני המבוסס על פלטפורמת "SHOPIFY" הנודעת.Source by Rahul Sharma

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.